HAKKIMIZDA

Geçtiğimiz yıllarda kalite İfadesi herkes için farklı anlamlar taşırken, gelişen kalite anlayışından sonra bu ifadenin artık tek bir noktada buluşmuş olması bütün dünya genelinde kalite anlayışının tescillenmesini sağlamıştır.

Kalite zamanla değişime uğramış olsa bile tek değişmeyen şey bütün dönemlerde hayatımızda hep kaliteyi aramış olmamızdır. Her geçen gün gelişen ticari ve iş ilişkilerimizde , gündelik hayatımızda bize sunulan hizmete nitelik kazandıran “ Kalite “ifadesini arayışının devam etmesidir.Bu noktadan yola çıkarak bizim de yapmak istediğimiz Lear Danışmanlık adına sunduğumuz hizmetlerde kalite çizgimizi koruyarak müşterilerimizle beraber kaliteye yeni bir boyut kazandırmaktır.

LEAR DANIŞMANLIK olarak yenilikleri takip etmeyi ve edindiğimiz tecrübelerimizi iş hukukuna uygun bir şekilde siz müşterilerimize aktarmayı kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

John Ruskin’in de dediği gibi;

"KALİTE ASLA BİR TESADÜF DEĞİL, DAİMA AKILLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR" Biz de bu felsefeden yola çıkarak hizmet verdiğimiz süre boyunca bu gayreti siz müşterilerimiz adına devam ettireceğimizi ve bunun haklı gururunu yaşayacağımızı bilmenizi isteriz.